Агромаркет


       Агромаркет - це не просто магазин, це велика торгівельна площа, яка об’єднує у собі все необхідне для ведення господарства. Незалежно від того чи хочете Ви купити маленьку упаковку пестициду,  чи закупити партію засобів захисту рослин на цілий сезон, чи Вам потрібний маленький гвинтик або Ви плануєте зробити у своєму помешканні капітальний  ремонт, Ми допоможемо Вам з правильним вибором, враховуючи всі Ваші потреби. 

«Агромаркет» об’єднує у собі такі основні напрямки розвитку:

  • Агрохімічний
  • Аграрно-технічний
  • Будівельно– господарський

        Агрохімічний напрямок розвиваємо уже більше 10-тироків, за цей час ми змогли добитися вагомих результатів у розвитку сільського господарства нашого регіону і не тільки, ми завоювали довіру тисяч клієнтів. Нашими надійними партнерами є такі відомі фірми як:  Syngenta, Basf,  Bayer, Sumi Agro Ukraine,  Adama,  Arysta,  Nufarm,  Du Pont,  Chemtura,  Vitera, Wuxal, Valagro, вся продукціяє оригінальною і сертифікованою, тому ви можете бути впевнені у якості придбаних товарів.

        Аграрно-технічний  поєднує у собі все те, що потрібно для ефективної обробки ваших ділянок, починаючи від маленького мотокультиватора і закінчуючи причіпними обприскувачами. Крім того у нас ви можете підібрати запасні частини до вашої техніки, чи придбати агрегати для переобладнання.  У цьому плані ми співпрацюємо з польськими колегами: «Krukowiak» і «Warka», які являються виробниками с/г техніки, а також з італійськими фірмами: "Bondioli & Pavesi" і «Comet» ,що постачають надійні агрегати для техніки. А також з українськими колегами фірми «Агросмап»

        Будівельно– господарський це той напрямок, який ми стрімко розвиваємо враховуючи потреби наших клієнтів, завітавши до нас ви зможете підібрати інструмент таких відомих брендів як: DeWALT,  Stanley, Black & Decker,  або придбати все те що необхідно для господарства, починаючи від лако-фарбових виробів і закінчуючи системами утеплення.  

         Історія «Агромаркету» бере свій початок з 2002 року, тоді у Недобоївцях було відкрито магазин «Дім Сад Город», який рік зароком розвивався і заробляв свій авторитет, обслуговуючи  клієнтів і о’бєднуючи у собі такі товари,  які допомагали людям досягати кращих результатів у веденні сільського господарства. Поступово збільшуючи клієнтську базу, асортимент товару  а також розміри торгової площі, ми дійшли до того рівня, що у 2014 році було побудовано і відкрито магазин європейського типу, у якому втілені всі сучасні стандарти по обслуговуванню клієнтів, тут  ви отримаєте професійну консультацію,  зможете поділитися своїм досвідом, або поповнити запас своїх знань на численних семінарах і тренінгах.  Тому ласкаво просимо Вас відвідати наш унікалький «Агромаркет» і ми впевнені, що ваші враження будуть тільки позитивними.

Наша адреса :

Чернівецька обл., Хотинський р-н., с.Недобоївці., вул.Тракторна 2

050-14-24-436