Недобоївці

Чернівецька обл. Хотинський р-н

Пн - Пт: 8.00 - 19.00, Сб: 8.00 - 18.00

099 3 900 900

098 99 00 300

Наша електронна адреса : sad2000@list.ru
  • Смерть щурам 200г

Готова до застосування отруєна приманка, що містить в якості діючої речовини 0,005% бродіфакум. За зовнішнім виглядом засіб Смерть щурам № 1 являє собою тістоподібну масу темно-синього кольору, упаковану в фільтр-пакетики масою 10 г. Засіб у фільтр-пакетиках упаковано в герметичні полімерні пакети.

Фармакологічні властивості

Діюча речовина бродіфакум за ступенем токсичності відноситься до родентідів другого покоління. Бродіфакум 0,25% розчин (сировина для одержання приманки) за токсичними властивостями помірно небезпечна при введенні в шлунок: ЛД50 для щурів становить 159 -173 мг / кг, для мишей -316 мг / кг (3 клас небезпеки по ГОСТ 12.1.007- 76). Володіє вираженими кумулятивними і кожнорезорбтівнимі властивостями. Засіб Смерть щурам № 1 за параметрами гострої токсичності відноситься до IV класу малонебезпечні сполуки. ЛД50 при введенні в шлунок білим пацюкам становить 10 г / кг. Засіб не володіє шкірнорезорптивною і місцевоподразнюючою дією. Інгаляційної небезпеки не представляє. Кумулятивні властивості різко виражені. Засіб викликає 100% загибель пацюків і 90% загибель мишей протягом 4 - 8 діб.

Показання

Для знищення сірих і чорних пацюків та домових мишей в житлових, промислових та нежилих приміщеннях і навколо них.

Дози і спосіб застосування

Засіб Смерть щурам № 1 розкладати під укриттям у спеціальних або пристосованих для цього ємностях з картону, поліетилену або жерсті пінцетом (щоб виключити <людський запах>) по пакетику для мишей, 2 - 3 пакетики для щурів в місцях заселення гризунів, поблизу їх нір, на шляху пересування, вздовж стін. Закладати через 2 - 15 м в залежності від виду та чисельності гризунів. Протягом 7 - 10 днів здійснювати контроль за поїданням засобу. Припинити розкладання тоді, коли засіб залишиться недоторканим гризунами. Гризуни починають гинути через 3 - 4 дні. Остаточний ефект настає через 6 - 10 днів. Залишки , непридатні для повторного використання, разом з ємностями підлягають знищенню (спалюванню). Трупи гризунів необхідно зібрати і також знищити; спалити або закопати глибоко (0,5 м) в землю.

Особливі вказівки

Особи, зайняті на роботах по застосуванню засобу Смерть щурам № 1, зобов'язані пройти інструктаж з правил особистої та громадської безпеки. Не допускаються до роботи з препаратом вагітні і годуючі грудью жінки, підлітки до 18 років, особи, які страждають захворюваннями крові та печінки. Під час роботи забороняється пити, палити і приймати їжу. Засіб використовувати тільки відповідно до інструкції і методичним вказівкам. Руки захистити гумовими рукавичками. Розкладати засіб за допомогою пінцета або пластикової ложки. Не розкладати приманку поблизу водойм і джерел водопостачання, виключити застосування приманки в місцях, доступних дітям, домашнім тваринам і птахам. Люди, що проживають або працюють на об'єктах, повинні бути сповіщені про наявність отруєних приманок і дотриманні заходів обережності. Тримати і розкладати засіб в місцях, недоступних для дітей і тварин, з написом <Обережно, отрута! >. Враховуючи фізико-хімічні властивості родентідного засоби Смерть щурам № 1 потрапляння його інгаляційним шляхом в організм малоймовірно. При випадковому потраплянні препарату внутрішньо, потерпілому необхідно викликати блювання і дати сольове проносне; 1 ст. ложку глауберової солі на склянку води, дати активоване вугілля (10 - 20 таб.) Після надання першої допомоги, а також у разі появи ознак інтоксикації слід звернутися до лікаря. При попаданні засобу на шкіру слід ретельно промити її водою з милом або 0,2% р-ром марганцевокислого калію. Антидотної засобом є вітаміни К3 (вікасол) і К1 (фітоменадіон).

Умови зберігання

Список А. У закритих сухих складських приміщеннях на відстані не ближче 1 м від нагрівальних приладів, при відносній вологості повітря не більше 85%. Тара повинна мати попереджувальний напис <ЯД>, а приміщення зачинено на замок. Необхідно вести суворий облік витрати і приходу коштів.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре

0 відгуків / Написати відгук


Смерть щурам 200г

  • Модель: 119
  • Є в наявності
  • 13.00 грн