Недобоївці

Чернівецька обл. Хотинський р-н

Пн - Пт: 8.00 - 19.00, Сб: 8.00 - 18.00

099 3 900 900

098 99 00 300

Наша електронна адреса : sad2000@list.ru
  • Карбамід(мочевина) 46% 50кг

              Карбамід (Мочевина)  -  це високоефективне гранульоване добриво, що містить в засвоюваній формі необхідний для росту і розвитку рослин поживний елемент азот (46%). Це саме концентроване з азотних добрив. Мочевина в грунті перетворюється під дією ферментів грунтових бактерій в вуглекислий амоній. У грунтах з високою біологічною активністю сечовина перетворюється на вуглекислий амоній за 2 - 3 дні. Вуглекислий амоній на повітрі розкладається і частина його втрачається у вигляді газоподібного аміаку. Тому поверхневе внесення сечовини без закладення в грунт загрожує втратою азоту. Причому, на нейтральних і лужних грунтах втрати азоту можуть бути більш значними.

               Застосовується на всіх видах грунтів. Придатне для основного внесення в грунт і підгодівлі сільськогосподарських культур. Може застосовуватися в умовах захищеного грунту.

На грунтах, що зазнають перезволоження, при зрошенні мочевина переважніше аміачної селітри, так як азот сечовини краще закріплюється грунтом і менше вимивається з опадами. Її використовують як основне добриво і в підгодівлі з негайною заробкою в ґрунт для запобігання втрат у вигляді газоподібного аміаку.

Рекомендована норма внесення:

Під капусту, цибулю , буряк, томати, перець, картопля - 20-25г / м²

 Під огірки, горох - 5-8 г / м².

Для підгодівлі суниці, томатів, огірків, капусти - 20-30 г на 10 л Води, полив з розрахунку 1л на кожну рослину. Для підгодівлі смородини до розпускання бруньок - 20г на 10 л води, агрусу - 10 г на 10 л води до розпускання бруньок і 10 г на 10 л води в період росту пагонів. При посіві в рядки 2,5-4г добрива в лунку з обов'язковим перемішуванням добрива з грунтом. Склад: азот - не менше 46,2%

Мочевину вносять по всій проекції крони дерев і чагарників. Під яблуню рекомендується вносити 200-250 г мочеовини, під вишню і сливу - 120-140 р мочевину можна вносити, розсипаючи її по поверхні, потім слід рясно полити. Можна також вносити і в розчиненому вигляді, але полив обов'язковий і в цьому випадку.

Через те, що карбамід підкисляє ґрунт, його нейтралізують вапняком (на 1 кг карбаміду 0,8 кг меленого вапняку). На 10 м площі додають 100-150 г карбаміду. Дві третини добрива вносять при обробці і одну третину поступово застосовують на підгодівлі в період зростання.

Пропорція утворення рідкого розчину: 50-70 г карбаміду на 10 л води і вживають на 10 м посіву. Для удобрювання дорослих рослин під корінь, цієї кількості достатньо на 20 рослин томата або 50 рослин огірків.

Для некорневого харчування на 10 л води розчиняють 100 г мочевини; цей розчин вживають на 100 м посіву або посадок.

При змішуванні мочевини з простим суперфосфатом його нейтралізують (спочатку до суперфосфату додають мелений вапняк або крейда, і тільки потім добриво) відносно 100 г вапняку (або крейди) на 1 кг суперфосфату.

Перевага карбаміду, в порівнянні з аміачною селітрою в тому, що менше обпікає листя рослин, тому карбамід рекомендований для позакореневих підживлень рослин.

При прояві ознак азотного голодування проводять позакореневе підживлення рослин. Необхідність в проведенні позакореневого підживлення може виникнути також відразу після утворення зав'язей плодів і ягід і їх подальшому осипанні. Позакореневе підживлення проводять ручним обприскувачем в ранковий або вечірній час. Розчин добрива готують з розрахунку 30-40 г мочевини на 10 л води.

При використанні під дерева і чагарники органічних добрив дози внесення мочевини знижують на одну третину або наполовину залежно від кількості внесеної органіки. Дози добрив знижують також наполовину на молодих посадках і при добриві ще неплодоносних дерев і чагарників.


Не можна змішувати сечовину з простим суперфосфатом, вапном, доломітом, крейдою.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре

0 відгуків / Написати відгук


Карбамід(мочевина) 46% 50кг

  • Модель: 1793
  • Є в наявності
  • 680.00 грн